Co vše nabízí projekt Molekulární biologie do škol?

Molekulární biologie je komplexní obor kombinující biologii, chemii, medicínu i další nebiologické obory. Zabývá se především buněčnými procesy na molekulární úrovni a makromolekulami nesoucími genetickou informaci. Proto se můžete setkat také s pojmenováním molekulární genetika. 

Jde o rapidně se rozvíjející a zajímavý obor, který má své místo v hodinách biologie a chemie na středních školách. Zprostředkováním vědeckých poznatků, které jsou běžnou součástí života, lze jednoduše potvrdit či vyvrátit kolující informace a společně s kritickým myšlením studentům demystifikovat tento obor. 

Abychom podpořili zvídavost studentů a zlepšili povědomí o molekulární biologii, nabízíme veškeré přístroje, kity a spotřební materiál, které k výuce této problematiky potřebujete.

Jestli si teď říkáte:

“Dobře, ale proč zrovna u vás, určitě najdu i jinou společnost, kde toto vybavení můžu zakoupit…”

Máte pravdu! Jenomže my nejsme a nebudeme čistě prodejci prezentovaného zboží. 

Budeme pro vás partnery, poradci i zdrojem inspirace.

Přinášíme možnost individuálních konzultací, kdy s vámi projdeme vaši představu, možnosti a společně nalezneme nejlepší kombinaci produktů, kterou budete schopni ve výuce maximálně využívat. 

Navíc se s námi můžete během roku potkat na řadě míst, kde si přístroje a kity sami vyzkoušíte a seznámíte se s jejich funkcemi. Na pořádaných kurzech zjistíte, jak mohou dané experimentální úlohy vypadat v rámci hodiny, jak je propojit s teoretickou výukou a potkáte se stejně nadšenými pedagogy a studenty. Společně posuneme vědu zas o kousek dál. 

Pokud vás už nebaví učit stále to samé dokola a hledáte inspiraci, co nového do hodin přinést, můžete pravidelně navštivtěvovat náš blog a čerpat inspiraci z řady návodných úloh, které se dají do výuky zařadit, či množství zajímavostí, které pobaví a nadchnou studenty do dalšího poslechu výkladu.

Zaujali jsme vás?

Kontaktujte toho nejpovolanějšího z nás Mgr. Martina Kuthana, Ph.D. na e-mailu ([email protected]).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *