Individuální přístup ke všem klientům!

Zaujala Vás nabídka přístrojů? Chtěli byste do hodin přinést více praktických ukázek a věnovat svou pozornost vědě? Nebo byste rádi “jen” okořenili hodiny biologie či chemie? Nevíte ale, co a jak si z naší nabídky vybrat? Nejste si jistí, zda pomůcky dostatečně využijete v rámci celého školního roku, pro jakou věkovou skupinu studentů jsou optimální či zda potřebujete nějaké další vybavení? 

Máte několik možností, jak s těmito otázkami naložit.

  • Budete se dál rozhlížet, přemýšlet a doufat v praktičtější výuku. Bohužel bez prvotní akce od vás se nic nezmění. Vyberte si raději jeden z následujících bodů.
  • Učinili jste rozhodnutí, že posunete praktickou výuku ještě o krok dál. ALE. Nechcete dlouze diskutovat a chcete jít rovnou na věc? Zvolte jeden z předpřipravených setů produktů, které obsahují vše, co na danou úlohu potřebujete. A v nadcházejících hodinách již pomůcky využívejte!
  • Rádi si s námi popovídáte? Preferujete nejprve si produkty vyzkoušet vlastníma rukama? Přijďte na některou z akcí, které se budeme účastnit, či vyhlížejte volná místa v kurzech pro pedagogy. Pro nejnovější informace sledujte náš blog.
  • Platí přecházející bod, ale zároveň nechcete na nic čekat? Kontaktujte nás. Nabízíme konzultace s odborníkem v oboru Molekulární biologie ZDARMA. Poradíme Vám a vytvoříme nabídku na míru přesně pro Vaše vyučování.

Nabízíme osobní přístup a dlouholeté zkušenosti s výukou molekulární biologie.

Na míru ušité balíčky přímo pro vás jsou pro nás přednější než-li hromady neužitečných věcí, které nebudete používat.

Jak nás kontaktovat?

Nemusíte složitě vypisovat vaši situaci ani jaké máte představy o výuce. Stačí vyplnit jméno, kontaktní e-mail a odeslat předvyplněnou zprávu. V co nejbližší době se vám sami ozveme a celým procesem vás provedeme. 

Chtěli byste se rozepsat a již v první zprávě nám sdělit, jakou máte asi představu, jaké máte finanční možnosti, jak máte zařízené prostory pro výuku, kolik máte studentů v hodině, jakou máte časovou dotaci na laboratorní výuku apod. V tom případě rovnou kontaktujte našeho kolegu Martina Kuthana ([email protected]), který s vámi vše prodiskutuje a navrhne řešení přímo pro vás. 

Těšíme se vaše zprávy!

Petra Suchánková - podpis s titulní fotkou
Petra Suchánková – podpis s titulní fotkou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *