O čem si spolu budeme povídat? Aneb co získáte konzultací s námi?

Ne vždy je vše hned jasné. Nevíte, jaké možnosti jsou pro vás ty pravé. Nejste si jistí, co má opravdu smysl zavádět do výuky. Netušíte, co je ve vašich silách či finančních možnostech. A v této chvíli jsme tu my a s námi konzultace ZDARMA.

Poradíme vám, ať už si nevíte rady s:

  • výběrem vhodných pomůcek,
  • zvolením správné výukové sady pro vaše hodiny
  • nebo nadstavbou k vašim stávajícím pomůckám.

Jednoduchým krokem k vyřešení těchto situací je kontaktovat našeho kolegu Martina Kuthana ([email protected]). Zanechte mu vzkaz či vyplňte kontaktní formulář. Následně vám navrhne termín nezávazné konzultace, která proběhne dle vašich preferenci osobně či online. 

Jak ale taková konzultace bude vypadat? Jaký mám očekávat průběh? Jaké informace si mám dopředu připravit?

V prvé řadě si sedněte a představte si, že máte velice nadšené studenty, ochotné kolegy a neomezené prostředky.

Jak by vaše hodiny vypadaly? Jaké úlohy byste chtěli zařadit? Jaké pomůcky byste k tomu potřebovali? Odpověď rozhodně není: “Potřebujeme naprosto vše”, jistě máte nějakou prioritu a představu, kterou byste rádi jednou realizovali nebo čím chcete začít.

Z vaší představy budeme vycházet a pokusíme se ji v maximální míře uskutečnit v reálné podobě. V rámci konzultace si projdeme jednotlivé kroky a společně vymyslíme nejvhodnější řešení přímo pro vás. Mějte však na paměti, že to co se hodí pro paní učitelku Martu ze sousedního gymnázia či pro pana učitele Láďu ze střední průmyslovky nemusí být to nejvhodnější řešení pro vás.

Následně společně projdeme reálné možnosti šité přímo na vaší situaci a navrhneme  nabídku na míru pro vás, abychom dosáhli maximálních cílů s ohledem na očekávání a možnosti. 

Zaujali jsme Vás, napište nám!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *